PROGRAM HAKKINDA

 

SÜPER DADI, çocuklarının olumsuz davranışlarıyla baş etmeye çalışan aileleri konu alan bir reality şovdur.

Pedagog Gözde Erdoğan'ın Süper Dadı olarak karşımıza çıktığı programda, hatalı ebeveyn tutumları nedeniyle çocuklarıyla ilişkilerini düzenlemede sıkıntı yaşayan anne-babalara tavsiyelerde bulunulmakta ve onlarla sağlıklı iletişim kurmalarına yardımcı olunmaktadır. Tamamen gerçek aile ortamlarında çekilen programda Süper Dadı, anne-baba-çocuk üçlüsünü incelerken özellikle bilişsel davranışçı ekolün olanaklarından faydalanmaktadır. Süper Dadı, kamera arkasındaki uzman psikologlarla birlikte her ailede yaşanabilecek sorunlarla ilgili anında çözüm üretebilecek tecrübeye ve birikime sahiptir.

Süper Dadı, "Supernanny" ismiyle İngiliz kanalı Channel 4'te 2004'ten bu yana yayınlanan dünya çapında ün yapmış televizyon şovunun ülkemizdeki lisanslı uyarlamasıdır. 20 'yi aşkın ülke televizyonu için çekilen programın Amerikan ABC kanalında yayınlanan versiyonu kategorisinin en yüksek izlenme oranlarına ulaşarak büyük bir başarı elde etmiştir.

 

KÜNYE

ARC Film Yapım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Genel Yönetmen - Yapımcı
Fatih Enes Ömeroğlu

Proje Tasarım ve Format Adaptasyon
Kerem Şahenk

Baş Danışman
Uzm. Psikolog Aysun Ömeroğlu

Yönetmen
Serkan Hasekioğlu

Süper Dadı
Pedagog Gözde Erdoğan

Uygulayıcı Yapımcı
Necmi Kolayca

Uzmanlar
Psikolog Canan Erman
Psikolog Nilüfer Taptık
Didem Menteşeoğlu

Editörler
Esen Aslantepe
Aydın Çırpan


İsmi, logosu, karakter özellikleri, dramatik yapısı, kurgusu, fikri hakları ve içeriği uluslararası International Intellectual Property mevzuatı
ve T.C. Fikir ve Sanat Eserlerinin replika rolex korunmasına ilişkin 5846 ve 4630 sayılı Kanunlar ile kopyalanmaya ve taklit edilmeye karşı koruma altındadır.

ARC FİLM © 2014 SÜPER DADI TM & © 2014 Warner Bros. International replika saat TV Production Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.